"Kuruyemişin Bayatlamaya Zaman Bulamadığı Yer"
0545 311 82 38
Siperişleriniz Çorum'dan tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.

En iyi Kuruyemiş Sitesi

En iyi Kuruyemiş Sitesi (Çorum)

Sektörümüzde birbirinden değerli ve kurumsal Kuruyemiş Firmaları vardır. Bu nedenle şu sorunun cevabı ”En iyi Kuruyemiş Sitesi” şu demek pek doğru olmaz. Şirketimizde bu kurumsal firmalardan bir tanesidir. Tavsiye alabileceğiniz çok müşterimiz olduğunu söyleyebiliriz. Bizi bizden alış yapan müşterilerimize sorabilirsiniz ve tavsiye alabilirsiniz.

Şirketimiz hep taze en taze ilkesi ile çok uzun yıllardır çalışmaktadır. Müşterilerimizi elimizde tutmamız işte nedenledir. Günümüzde artık hemen hemen her yerde kuruyemiş satılmaktadır. Hangi markete gitseniz ya da online sitelere baksanız hepsinde kuruyemiş satılıyor. Ancak satmak önemli değil. Taze ve kaliteli kuruyemiş satmak önemlidir. 

Bayatlamış ve kalitesi kötü kuruyemişleri satan da birçok yer olduğunu biliyoruz. Damak lezzeti asla kandırılmaz. Bu ne denle geçici müşteri değil kalıcı müşteri vizyonumuz hep devam edecektir. 

Hep dediğimiz gibi ”Kuruyemişin Bayatlamaya Zaman Bulamadığı Yer” sloganıyla, Çorumdan tüm Ülkemize kuruyemiş gönderiyoruz. 

Ankara’da birçok şubemiz olduğunu iletmek isteriz. Mamak ve Sincan’da bulunan şubelerimize oldukça fazla ilgili gösterilmektedir. 

En iyi Kuruyemiş Sitesi

En iyi Kuruyemiş Sitesi

En iyi Kuruyemiş Sitesi Hangisi?

Kuruyemişin yararları hakkında kısa bilgiler vereceğiz bu bölümde. En iyi Kuruyemiş Sitesi hangisidir diye soru olmaz ama kuruyemişin yararları nelerdir sorusu daha mantıklı olacaktır:))

Kuruyemiş ve kuru meyveler tarih öncesi çağlardan bu yana, insanların beslenmelerinde önemli rol oynamıştır. İçerdiği besinler açısından zengin gıdalardır. Sağlığı geliştirici biyoaktif bileşikler sağlamak için mükemmel bir araç oluştururlar. Bu nedenle, dünya çapında birçok geleneksel ve yeni gastronomi tarifinin parçası olmanın yanı sıra, önemli sağlıklı atıştırmalıklar olarak bilinmektedir. İçerdikleri besinlerden, biyoaktif maddelerden ve antioksidanlardan ve arzu edilen lezzetlerinden tam olarak yararlanmak için kuruyemişlerin ve kuru meyvelerin sık sık tüketilmesi tavsiye edilir.

Dünyada yapılan araştırmalar ve Ülkemizde yapılan araştırmalar da, “Kuruyemişlerde ve kuru meyvelerde bulunan makro besinler, mikro besinler ve diğer sağlığı geliştirici biyoaktif bileşikler, çeşitli mekanizmalar yoluyla kardiyometabolik ve diğer bulaşıcı olmayan hastalık riskini modüle etmeye sinerjik olarak katkıda bulunabilir” diyor.

Yapılan deneysel araştırmalar sonucu, ileriye dönük çalışmalar ve insan klinik deneyleri, kuruyemiş tüketiminin çeşitli sağlık sonuçları üzerindeki yararlı etkileri ortaya koyulmuştur. Bilim adamları, “Bu derleme, kuruyemişlerin ve kuru meyvelerin biyoaktif bileşenleri, sağlık iddiaları ve sağlık yararları hakkındaki son bulguları özetlemekte ve ayrıca insanları etkileyen bir dizi hastalığa fayda sağlayan sağlıklı gıdalar olarak büyük potansiyellerini tartışmaktadır.”

En iyi Online Kuruyemiş Sitesi

Kuruyemişler, genel olarak sağlıklı olmamızı sağlayan besinlerdir. Aynı zamanda, kolesterolün düşürülmesine yardımcı olabilecek antioksidanlar, sağlıklı yağlar, proteinler ve temel besinlerle doludur. Şimdi sizlere kuruyemiş çeşitlerini başlıklar halinde ileteceğiz ve her birinin yararlarını anlatacağız. En iyi Kuruyemiş Sitesi hangisidir sorusundan daha kıymetli bilgiler:)). Online satış yapmak önemli ama bilgilendirme de önemlidir. 

1- Ceviz

Ceviz kalbiniz için oldukça faydalıdır. Kansere karşı korunmaya yardımcı olur. Beyniniz için iyidir ve hatta depresyonu azaltmaya yardımcı olduğu bilinmektedir. Omega 3 yağları, fitosteroller ve antioksidanlar bakımından yüksektirler. Yapılan araştırmalar ve testler sonuçlarında, cevizlerin Alzheimer gibi yaşa bağlı hastalık riskini bile azaltabileceğini kanıtlanmıştır.

Ceviz

Ceviz

2- Badem

Badem, tüm kuruyemişler en yüksek Kalsiyum değerine sahip kuruyemiş çeşididir diyebiliriz. Ayrıca E vitamini ve magnezyum yönünden zengindir. Lif bakımından da yüksektirler. Badem, kolesterolü düşürerek ve kalp hastalığı riskini azaltarak diyabete karşı korunmaya yardımcı olur.

Badem

Badem

3- Yer Fıstığı

Yer fıstığı aslında kuruyemiş değil baklagildir. Evet belkide bu bilgiyi yeni öğrendiniz. Teknik açıdan incelendiğinde kuruyemiş değil baklagil grubuna ait bir besin olduğunu görebilirsiniz. Baklagiller, beyin gelişimi için gerekli olan diğer kuruyemişlere kıyasla en yüksek miktarda folata sahiptir diyebiliriz. Fıstık E vitamini bakımından yüksektir ve hafızayı güçlendirme, depresyonla savaşmaya yardımcı olma ve kalp hastalığı riskini azaltma gibi sağlık yararları vardır.

Yer Fıstığı

Yer Fıstığı

 

 

Alışveriş Sepetiniz