"Kuruyemişin Bayatlamaya Zaman Bulamadığı Yer"
0545 311 82 38
Siperişleriniz Çorum'dan tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.

Özgür Leblebi Online Satış Aşamaları

Özgür Leblebi Online Satış Aşamaları

Kuruyemişleri internet sitemizden alırken yapmanız gerekenleri basitçe iletelim sizlere. Bu sayede Özgür Leblebi Online Satış Aşamaları ile ilgili aklınızda bir soru kalmamış olur. İnternetten karışık kuruyemiş ya da çeşitlerini almak karışık bir durum değildir. Basit bir şekilde web sitemizde bir hesap oluşturmak, ürünü seçmek, siparişinizi vermek ve nereye teslim edilmesini istediğinizi bize bildirmek. İşte bu kadar kolay. Çorumdan dilediğiniz adrese isteyebilirsiniz. Aşağıda, işletmeniz için online olarak ister parça parça ister toplu kuruyemiş satın alabileceğiniz en iyi yer olan Özgür Leblebi ve Kuruyemiş’den kuruyemiş satın alırken bilmeniz gereken her şeyi kapsayan daha ayrıntılı bir adım adım prosedürde size yol göstereceğiz. Haydi başlayalım.

Buradaki amacımız için kuruyemiş için online şubelerimizden hizmet arayanlar için nasıl işleyeceğini göstermek. Bu süreç, kaju, ceviz, yer fıstığı, çam fıstığı, leblebi, badem sattığımız herhangi bir kuruyemiş çeçidini hangi online şubemizden nereden alacağınızı seçebilirsiniz. 

1. Adım: Bir Hesap Oluşturun

Web Sitemizden kuruyemişleri satın almanın ilk adımı hesap oluşturmaktır. Bunun için hesabım sayfasından formu doldurup kayıt olmanız yeterli olacaktır. Bilgilerin eksiksiz girdiğinizden emin olmanız gerekmekte. Kaydolduktan sonra, siteye girmek ve sipariş sürecinizi başlatmak için giriş bilgilerinizi kullanabileceksiniz. Ayrıca, web sitemizde sattığımız tüm kuruyemişlerin nereden temin edildikleri hakkında herhangi bir sorunuz olduğunda ve müşteri destek ekibimize erişiminiz olduğunda size yardımcı olacak kendi kişisel satış ekibi üyeniz de atanacaktır. Dilerseniz de çağrı merkezimizi hemen arayabilirsiniz.

Özgür Leblebi Online Satış Aşamaları

Özgür Leblebi Online Satış Aşamaları

2. Adım: Kuruyemişlerinizi Sepete Atın ve Sipariş Verin

Kuruyemişleri çeştli gramajlarda paketler halinde satışa sunuyoruz. Web sitemizde ürünü incelediğiniz de graj seçeneklerini göreceksiniz. Ayrıca, çok özel kuruyemiş istekleriniz olursa, size özel ürün oluşturup ürün olarak ekleyebiliriz. Bunun için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Kuruyemiş çeşitlerimize doğrudan online mağazamızdan göz atın ve dilerseniz ilgilendiğiniz herhangi bir üründen sipariş verin. emin olun tazeliğinden ve kalitesinden çok memnun kalacaksınız. Ayrıca; kayıtlı bir müşteri olarak, son seçiminizi yapmadan önce gerçek zamanlı fiyatlandırma ve kargo bilgilerini de görebileceksiniz. Epey bilgi sahibi olsunuz Özgür Leblebi Online Satış Aşamaları hakkında değil mi? Okumaya devam o hallde:))

3. Adım: Kuruyemiş Sepetinize Ekleyin 

Tam olarak ne istediğinizi belirledikten sonra, istediğiniz kuruyemişleri sepetinize ekleyin. Burada kargo, fatura ve ödeme bilgilerinizi doldurmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. en geç 24 saat içinde kargo detaylarını içeren bir sipariş onayı alacaksınız. Ayrıca siparişinizi Ankara ya da Çorum ,llerinden birinden kendiniz de alabilirsiniz. Bunu yapmak için, siparişten hemen sonra çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

4. Adım Kargo Süreçleri

Bütün kuruyemişleri nereden alacağınızı aradığınızda gideceğiniz yerin Özgür Leblebi ve Kuruyemiş olduğundan emin olmak için, siparişinizi teslim almanızı mümkün olduğunca basit hale getirdik. Kargo firmaları ile yaptığımız oratklıklar aracılığıyla hızlı bir şekilde size ulaştırmaya çalışıyoruz.  
Bizden toplu olarak kuruyemiş satın almakla ilgili ya da ek sorularınız varsa veya kargo seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız doğrudan bize ulaşabilirsiniz. 

Alışveriş Sepetiniz