"Kuruyemişin Bayatlamaya Zaman Bulamadığı Yer"
0545 311 82 38
Siperişleriniz Çorum'dan tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.

Özgür Leblebi Fiyatları

Özgür Leblebi Fiyatları(Kuruyemiş)

Kuruyemiş sektörününde bilindiği üzere çok uzun yıllardır varız. Her yıl olduğu gibi müşterilerimizin merak ettiği Özgür Leblebi Fiyatları dır. Bizi bilen bilir. Elimizden geldiğince kar marjımızı alçak tutuyoruz. Rekabet anlayışı ile ücretleri belirliyoruz. 

Son aylarda gelen gider maliyet artışlarınından etkilendiğimiz doğrudur. Her sektör de olduğu gibi bizim sektörümüz içinde olumsuzluklar olmuştur bu nedenle. Bu rağmen Özgür Leblebi&Kuruyemiş olarak uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Yazı İçeriği;

  1. Özgür Leblebi&Kuruyemiş Fiyatları(2022)
  2. Özgür Leblebi Kimin
  3. Nesimi Özgür
  4. Özgür Leblebi Sahibi

Kuruyemiş, ülkemizde de dünyada da çok tüketilen hızlı tüketim gıdalarından biridir. Çay yanında, sohbet eşliklerinde ya da dizi ve film keyiflerinde herkes yanında kuruyemiş tabağı arar. Ancak kuruyemiş deyip geçmemek gerekir. Kuruyemiş taze ve kaliteli olması çok önemlidir. Her kuruyemişin tazeliği, tuzu ve kavrulması aynı değildir. Ülkemizde bulunan kaliteli kuruyemiş firmalarından biri de Özgür Leblebi ve Kuruyemiştir.

Özgür Leblebi Fiyatları

Özgür Leblebi Fiyatları

Özgür Leblebi Fiyatları (2022 Haziran)

Özgür Leblebi&Kuruyemiş Hakkında

1965 senesinde Çorum‘dan aldığı kuruyemişleri satan Nesimi Özgür, sektöre bu şekilde adım atmıştır. 1969 senesinde ise kendi imalathanesini kurarak ilk büyük adımını atmış ve bu sektöre giriş yapmıştır.

Özgür Leblebi Kimin sorusunun da epey fazlaca sorulduğunun farkındayız. Bu bizleri mutlu ediyor. Müşterilerimiz bizleri yakından tanımak istiyor.

Şu anda birçok şubesi ve geniş imalathanesiyle, oğlu ve torununun da desteğiyle sektörde yer almaya devam etmektedir. Sektörün en iyilerinden biri olmasını ve bu hızlı büyüme ve başarı hikayesini ise, kendi kazancını değil müşteri memnuniyetini düşünmeyi benimseyen prensibine bağlar.

Türkiye’nin her yerinden web sayfası üzerinden sipariş almaktadır. Özgür Leblebi Fiyatları da internet üzerinden öğrenebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. 

Özgür Leblebi&Kuruyemiş Ürünleri

Özgür Kuruyemişte bulabileceğiniz ürünler:

  • Leblebi
  • Drajeler
  • Lokumlar
  • Kuruyemiş çeşitleri
  • Kuru meyveler
  • Yöresel ürünler

Özgür Leblebi&Kuruyemişten temin edebileceğiniz taze ve hijyenik ürünlerdir. Sipariş vermek ve bilgi almak için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özgür Kuruyemiş Fiyatları

Özgür Kuruyemiş ürün fiyatlarıyla da sektörün en iyilerindendir. Hem yüksek kalite ve tazelikte olan ürünleri hem de uygun fiyatlarıyla daha sık tercih edilir. Özgür Leblebi Fiyatları elbette ürün çeşitliliğine göre değişmektedir. Leblebiler 500 g olarak 25 – 50 TL arasında, kuru meyveler 25 – 100 TL arasında satılmaktadır. Kuruyemiş çeşitleri de 25 – 100 TL arasında değişiklik göstermektedir. Alınan ürün çeşitlerine ve gramaja bağlı olarak da fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Daha fazlası için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Neden Özgür Kuruyemiş?

Nesimi Özgür önderliğinde çalışmalarını yürüten şirketimiz kaliteden asla taviz vermeden ürünlerini satmaya devam ediyor. İlk önceliğimiz her zaman sağlıklı ve taze kuruyemişleri müşterilerimiz ile buluşturmak.

Özgür Leblebi ve Kuruyemiş, sektöre girdiği günden beri aynı hizmet anlayışı ve kalitesiyle devam etmiştir. Kaliteden ödün vermemesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması sayesinde sektörde hızla büyümüştür. Şimdi oğlu ve torunuyla bu geleneği devam ettirmekte ve sektörün lideri olma yolunda ilerlemektedir. Türkiye’nin her yerine verdiği hizmetle, kısa sürede adından bahsettirmeyi başarmış, kalite ve tazeliğiyle de alanın bir daha almasını sağlamıştır.

Alışveriş Sepetiniz