"Kuruyemişin Bayatlamaya Zaman Bulamadığı Yer"
0545 311 82 38
Siperişleriniz Çorum'dan tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.

Kuruyemiş Fiyatları

Kuruyemiş Fiyatları (Online)

Kuruyemiş, ülkemizde ve Çorumda en çok tüketilen gıda grubundan biridir. Böyle bir durumda ise en çok merak edilen konulardan biri de Kuruyemiş Fiyatları dır. Web sitemizde güncel ücret bilgi yer almaktadır. Son günlerde yaşanan fiyat artışlarından dolayı sektörümüzde etkilenmiştir. Zaman zaman fiyatlarımız bundan dolayı güncellenmektedir. En net fiyat bilgisi için web sitemizi takip edebilirsiniz. 

Yazı İçeriği;

  1. Online Kuruyemiş Fiyatları
  2. Çorum Kuruyemiş Fiyatları
  3. Karışık Kuruyemiş Ücretleri

Çeşit çeşit ürünler, birçok farklı alanda sunulmaktadır. Kuru meyveler, kuru yemişler, çekirdekler, çiğ yemişler. Özel günlerde ikram olarak sunulabilir, arkadaş ortamında sohbet yanının vazgeçilmezi olarak sunulabilir, dizi ve film karşısında eşlik edebilir.

Kuruyemiş, her yerde elbette aynı değildir. Taze ve zamanında olan, kavrulma ve tuz gibi hassas ayarları yerinde olan kuruyemişler, sektörde daha çok kazanır. Özgür Leblebi & Kuruyemiş de bu markalardan biridir. 

Kuruyemiş Fiyatları

Kuruyemiş Fiyatları

Kuruyemiş Fiyatları (Çorum)

Karışık Kuruyemiş Ücretleri

Kuruyemiş sektörü, yerel ya da ulusal olarak ülkemizde oldukça çeşitli bulunur. Önemli olan marka değiş ürün kalitesi olduğu için tüketimler bu anlamda artar. Özgür Kuruyemiş, sektöre girdiğinden beri kaliteli ürünleriyle kısa sürede adını duyurmuş ve ülke geneline hizmet etmeye başlamıştır.

Özgür Leblebi & Kuruyemiş Hakkında

1965 yılında leblebi ile başlanan bu hikaye 1969 yılında Nesimi Özgür’ün kendi imalathanesini kurarak sektöre adım atmasıyla başlar. Şu anda tam altı şubesi bulunan Özgür Leblebi ve Kuruyemiş, sektörde hızla yükselmeye devam etmektedir. Çorum’dan tüm Türkiye’ye uzanan bu hikaye, “Kuruyemişin Bayatlamaya  Zaman Bulamadığı Yer” adıyla nam salmıştır.

En kaliteli ürünleri ve en uygun Kuruyemiş Fiyatları ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Online olarak satışlara başladığımızdan bu yana, Türkiyemizin tüm illerinden müşterilerimiz oldu. Şirketimiz, birim fiyattan para kazanmak değil, sürümden para kazanma yolunu seçmiştir. Bu nedenle ücretlerimizi en minimum seviyede tutuyoruz. 

Rekabet etme durumu her zaman müşteriye yarayan bir durumdur. Özellikle internet müşterisi daha fazla fiyat odaklı olabiliyor. Kaliteli ürünleri uygun fiyata almak isteyenlerin uğrak yeri web sitemizdir. 

Özgür Leblebi & Kuruyemiş Ürünleri

Özgür Kuruyemişin ürünleri:

  • Badem, fıstık gibi karışık kuruyemişler
  • Drajeler
  • Lokumlar
  • Yöresel Ürünler
  • Kuru meyveler
  • Leblebiler

Her ürünün de kendi içerisinde oldukça fazla çeşide ayrılmasıyla, 10’larca ürünün üretim ve dağıtımını yapan Özgür Kuruyemiş, ülkemizin her yerine kargo yapmaktadır. Aynı zamanda işlerini müşteri sağlığını ve memnuniyetini ön planda tuttuğu için ürünleri yüksek kalite ve hijyen standartlarında müşterilerine sunulmaktadır. Eğer hala bu taze lezzetlerin tadına bakmadıysanız web sayfasına gelerek birçok çeşit arasından siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Özgür Kuruyemiş Ürün Fiyatları

Özgür Kuruyemişte ürün fiyatları genelde 500g şeklinde belirlenir. Leblebi fiyatları 25 TL – 50 TL arasında, kuruyemiş fiyatları 25 TL – 150 TL, draje ve lokumlar 20 TL – 50 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Elbette ürün çeşidine ve tarzına göre fiyatlarda da değişiklik olmaktadır. Özgür Leblebi ve Kuruyemiş, yüksek kar amacıyla değil, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığı ticaret sayesinde, bugün kuruyemiş sektörünün en gözde markalarından biri olmuştur.

”Kuruyemişin Bayatlamaya Zaman Bulamadığı Yer”

Alışveriş Sepetiniz