"Kuruyemişin Bayatlamaya Zaman Bulamadığı Yer"
0545 311 82 38
Siperişleriniz Çorum'dan tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.

Karışık Kuruyemiş Kg Fiyatı

Karışık Kuruyemiş Kg Fiyatı (Özgür Leblebi)

2023 yılına girdiğimiz şu günlerde Karışık Kuruyemiş Kg Fiyatı ne kadar diye düşünen müşterilerimiz için bilgilendirici bir makale ile yine sizlerleyiz. Güncel fiyat bilgilerimizi takip etmek için Özgür Leblebi Resmi Web Sitesi‘den takip edebilirsiniz. Dilerseniz şu anki karışık çerez ücretlerini ve çeşitlerini iletelim.

  1. Atom Karışık          – Yarım Kilo – 72,50 TL
  2. Çorum 5’lisi            – Yarım Kilo – 97,50 TL
  3. Ekstra Karışık        – Yarım Kilo – 44,95 TL
  4. Karışık Leblebi      – Yarım Kilo – 42,50 TL
  5. Lüks Karışık           –  Yarım Kilo – 52,50 TL
  6. Milenyum Karışık –  Yarım Kilo – 67,50 TL
  7. Paşa Karışığı         –  Yarım Kilo – 47,50 TL
  8. Süper Karışık        – Yarım Kilo. – 114,50 TL

Yukarıda isimlerini yazdığımız Karışık Kuruyemiş İsmleri ve Fiyatları şu an geçerli olan ücretlerdir. Fiyatlar zaman zaman değişebiliyor. Bu yazımızı okuduğunuzda belki fiyatlar değişmiş olabilir. Bu nedenle web sitemizde kuruyemiş menüsünde ki güncel fiyatları takip edebilirsiniz. 

Birinci sınıf Karışık Kuruyemişlerin çıtır çıtır ve iyiliği ile bir sonraki buluşmanızı unutulmaz kılabilirsiniz. Bu leziz kıtır kıtır kuruyemişleri her durumda tüketebilirsiniz. Misafir olur, düğün olur, parti olur, nişan olur, doğum günü olur, diyet olur. Gerçekten duyulara ilham veren bir ziyafet. Cesur bir doku ve lezzetli atıştırmalık karışımı için çeşitli tatlı kuruyemişleri bir araya getirdik.

Lüks Karışık Kuruyemişlerimiz nefis karışımıdır. Bir avuç alın ve bu enfes Karışık Kuruyemişlerin çıtır çıtır, hafif tatlı, çatlaklığının cennet gibi birleşmesinin tadını çıkarın. Partiler, müşteriler veya misafirlerinizin kendilerini özel hissetmelerini istediğiniz her an için bir kase koyun. Bu Karışık Kuruyemişler, soğuk bir biranın yanında gevrek bir kokteyl peçetesinde göründükleri kadar zarif bir kristal kasede de baştan çıkarıcı görünüyorlar. Huysuz bir iştahı bastırmanın veya ciddi bir atıştırmalık saldırısını bastırmanın mükemmel yolu:))

Karışık Kuruyemiş Kg Fiyatı

Karışık Kuruyemiş Kg Fiyatı

Karışık Kuruyemiş Kg Fiyatı (Ankara)

Evleriniz de ne kadar mutfaktasınız ya da ne kadar misafir ağırlıyorsunuz ? Her mutfağın vazgeçilmezi hem de misafir masalarının vazgeçilmezi haline gelen kuruyemiş çeşitleri en çok tercih edilen atıştırmalıklar haline gelmiştir. Çoğu zaman yemeklerin içinde çoğu zaman da öğlen atıştırmalık niyetine yenilebilen kuruyemişlerin vücudunuza hatta ruh değişimine bile etkisi vardır. Peki Ankara‘da Karışık Kuruyemiş Kg Fiyatı ne kadar? 

Birçok kişi canı sıkıldığında tv karşısında çekirdek çitlerken kendini mutlu edebilir ya da spor sonrasın da daha dinç hissetmek için ceviz ya da fındık yiyebilir. Her sofraya uygun her kalitede kuruyemiş bulunmaktadır. Her sofrada bulunan kuruyemiş çeşitlerinin en çok tercih edilenler listesinde ceviz, fındık, kuru üzüm, çekirdek gelmektedir. Bu çeşitler aslında sağlık açısından en çok tercih edilen çeşitler arasındadır.

Taze, kaliteli ve küçük parçalar halinde kavrulmuş bu lezzetli Karışık Kuruyemişleri misafirlerinize servis ettiğinizde kendilerini şımarık hissedecekler. Sadece lezzetle dolu değiller, aynı zamanda nefis bir şekilde alışkanlık oluşturuyorlar. Size iyi gelen lif ve kalp dostu yağlarla dolu bu cennet gibi Karışık Kuruyemişler, herhangi bir sağlıklı beslenmeye önemli bir katkı sağlar.

Karışık Kuruyemiş Kg Fiyatı (Çorum)

Öncelikle şunu belirtmeliyiz; Türkiye geneli yaptığımız satışların hepsi Çorum Merkezimizden gönderilmektedir. Bu soru çok geldiği için özellikle bunu belirtmek istedik. Şimdi yazımıza devam edelim. 

Önemli olan bu kuruyemiş çeşitlerinin kalitelisini tüketmektir. Tüketilecek olan kuruyemiş çeşidinin kalitelisini en iyi üretim yapılan firmalardan almak her zaman daha önemlidir. Her firmada fiyat değişikliği oluşmuş olabilir. Günümüzde her sektörde yapılan bu zamlarda ki artış gıda sektörünü de oldukça etkilemektedir. Almış  oluğunuz kuruyemiş çeşitlerinin her zaman için eve geldikten sonraki saklama koşulları önemlidir. Bu saklama koşullarında asıl önemli olan soğuk bir yerde muhafaza edilmesi ve saklanacak olan ortam da hava almaması gerekmektedir.

Plastik bir kap yerine cam bir kapta saklanması daha da uygun olacaktır. Çok uzun bir süre geçmeden de tüketmek oldukça önemlidir. Zamanla tüketilmemiş her kuruyemiş de tat değişimi olabilir. Hatta zamanla tazeliğin yerini bayatlık alır. Bayatlayan kuruyemiş ler zamanla hem midenizin hem de vücudunuz zamanla düşmanı haline gelmektedir. Bunun için de iyi firmalardan alışveriş yapmayı ihmal etmeyiniz. İhmal ettiğiniz her an midenize bir dost değil düşman katmış olacaksınız. İyi firma araştırması yaparken de unutulmaması gereken hususlar bulunmaktadır.

Bunlardan en önemlisi gıda sektöründe hatta kuruyemiş sektöründe isim yapmış firmalardan alışveriş yapmak, yapılan alışverişte siz tüketicinin firmadan mutlu ayrılmasıdır. İyi firmalarda oluşan kalite statüsü aslında birçok mecra da kendini belli eder. Her zaman tüketici olarak sizin yorumlarınız firmalar için de oldukça önemli rol oynar. Karışık Kuruyemiş Kg Fiyatı ve daha birçok soru ya da destek için bize ulaşabilir ve bilgi isteyebilirsiniz.

 

 

Alışveriş Sepetiniz